Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Громадяни знову розраховуватимуться власним коштом за непослідовність і прорахунки Уряду Тимошенко
2009-03-30 13:40:00

Громадяни знову розраховуватимуться власним коштом за непослідовність і прорахунки Уряду Тимошенко

Починаючи вже з квітня українці, які споживають понад 400 кВт/год. за місяць, мають платити за світло втричі більше - до 76 коп. за кВт/год. А зважаючи на те, що сьогодні досить багато населення використовує електрообігрівачі, аби підтримувати тепло в оселях, людям доведеться платити двічі: за холодні батареї та за спожиту електрику.

За словами НКРЕ подорожчання не торкнеться малозабезпечених. Але не дуже в це віриться, адже за статистикою на сьогодні по Україні кількість абонентів, що споживають понад 400 кВт/год., становить трохи менше мільйона осіб. Реально ж таких споживачів більше - багато хто відмовився від опалення блакитним паливом через дорожнечу та почав обігрівати свої будинки електрообігрівачами. До речі, за рекомендацією того ж самого Уряду, який пропонував перейти на альтернативні види опалення. Не так давно, в січні, Юлія Тимошенко з екранів телевізорів розповідала про надзвичайну вигідність сучасних електричних систем опалення. Дехто з людей прислухались, почали прораховувати, аж ось тримайте новину: електрика буде дорожче.
Ще хочу зауважити. Уряд, на рівні держави, просить „Газпром” саме про поетапне підвищення цін на газ, бо країна не витримає різких стрибків, а з власним народом можна й без поетапності -  витримає й по 76 коп.
Схожа ситуація й в ціновій політиці для підприємств. Надлишки енергії експортуються в Прибалтику та Білорусь дешевше аніж для української промисловості, металургії.
Тобто, громадяни знову розраховуватимуться власним коштом за непослідовність і прорахунки Уряду Юлії Тимошенко.  НКРЕ - орган, підзвітний КМУ, значить, вкотре чужими руками Прем'єр-міністр знімає з себе відповідальність за невиконані обіцянки. Громадяни добре пам'ятають, що енергетична криза, за словами глави уряду, на них позначатися не повинна. Але щось криза не дуже прислухається до Юлії Володимирівни.
 

Олег Немикін, член Єдиного Центру , первинний осередок с. Грузьке Криворізького району

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"