Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Фурманов: Висловлювання голови уряду Ю.Тимошенко - безсоромне фарисейство
2009-02-24 16:27:00

Фурманов: Висловлювання голови уряду Ю.Тимошенко - безсоромне фарисейство

Тяжкі роздуми викликає у селян наближення весни, хоч, здавалось би, повинно радувати. Чому ж так? Чому піклування про людей «на словах» перетворюється на їхнє приниження, грабіж, розорення, позбавлення щонайменшої можливості вижити в реальному житті?

Сьогодні стало модним для багатьох політиків висловлювати свою турботу про людей. Але, тільки говорити, а не дійсно щось робити.
У минулому році багатостраждальні селяни остаточно опинилися за межею бідності. Причиною цього стало: підвищення цін на дизпаливо, добриво, пестициди  - з одного боку та безконтрольне, грабіжницьке зниження закупівельних цін на сільгосппродукцію - з іншого. В наслідок чого,  хлібороби не змогли, або й не захотіли, посіяти озиму пшеницю. Велика кількість селян, взагалі, не може тепер обробляти свою землю через відсутность коштів та зубожіння.
Здавалось би, вже все: «запіклували» селян остаточно. Але ж виявилось, що це ще не все! Нещодавно придумали ще як «допомогти» селянам-хліборобам, позбавивши їх права отримувати хоч якусь державну допомогу по безробіттю в разі втрати роботи. Їх просто перевели в категорію зайнятого населення, бо у них є земельні ділянки для особистого селянського господарства.
Бодай же ви самі вижили б з отого клаптика землі на городі, панове депутати та урядовці, які так про селян піклуєтеся! І яким же безсоромним фарисейством виглядає висловлювання голови уряду Ю.Тимошенко, ніби  вона вважає ситуацію несправедливою та буде вимагати перегляду цієї норми закону.
А хто ж цей закон розробляв, хто ж його приймав? Хто таким же чином підвищував земельний податок та акцизний збір на паливно-мастильні матеріали на 2009 рік, розуміючи, що розорених селян добиває? Може таким фарисеям потрібні не люди, а їхня земля?
Доки уряд та коаліційна більшість депутатів Верховної Ради будуть робити такі непрофесійні та нечесні кроки задля «покращення» добробуту людей, доти країна буде в занепаді, а народ зубожітиме та вимиратиме й далі.
Як селянин, хочу попросити: «Ради Бога! Йдіть геть, панове, бо вже «запіклували»!
Життя показує, що поодинці нам не вижити. Треба об’єднатись, консолідувати свої зусилля щодо захисту свого права на життя в своїй же країні. Необхідно централізувати владу в країні, посилити відповідальність її керівників, зробити ряд реформ, які б дійсно покращили рівень життя людей, поклали край безладу та корупції.
Саме тому я став членом Єдиного Центру, який намагається об’єднати під своїм прапором людей активних, розумних, чесних, впливових, професійних. Згуртувавшись, ми переможемо!
                                            

 

Валерій Фурманов, член Синельниковської районної організації Єдиний Центр

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"