Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ждан:  Ядро нашої партії – молоді, досвідченні фахівці
2009-01-26 14:27:00

Ждан: Ядро нашої партії – молоді, досвідченні фахівці

Політичне обличчя України змінюється ледь не щодня. Партії та об’єднання з’являються, зникають, діляться та об’єднуються в блоки. Особливо активно цей процес відбувається на передодні виборів як парламентських так і президентських. Проте серед партій-одноденок, чий термін існування не перевищує терміну проведення виборчої компанії, з’являються і такі котрі працюють на перспективу розраховуючи бути активними гравцями на українській політичній сцені не один рік. На загальному фоні їх відрізняють ряд особливостей, а саме: реальна програма, котра складається не з абстрактно – популістських гасел а з конкретних кроків; сильні, авторитетні лідери на всіх рівнях представництва; робота над конкретними питаннями і чітка ідеологія, котра не залежить від політичної кон’юктури, а є стратегічною програмою партії. І ці ознаки властиві нещодавно утвореній партії Єдиний Центр.

 

 

 

Сьогодні у нас в гостях член ради Юр’ївської районної організації Єдиний Центр Ждан Віталій Анатолійович.
- В Україні кілько десятків партій та блоків найрізноманітнішого ґатунку. І практично всі обіцяють ледь не райське життя у разі своєї перемоги. Пересічному громадянину майже неможливо зорієнтуватися в такому розмаїтті подібних заяв та програм. Чим Єдиний Центр відрізняється на загальному фоні ?
- По-перше ми не даємо порожніх обіцянок. По-друге ми не купуємо популярність дешевими подачками. Єдиний Центр створює свій рейтинг конкретними справами спрямованими на покращення кожної людини, а не роздачею пакетів з мукою чи дешевою крупою. Третя відмінність полягає в тому, що ми спрямовуємо свою роботу на реформування законодавчої бази країни. І на решті, у нас зовсім інший підхід до кадрового питання. Ядро нашої партії складають не «грошові мішки», а люди з досвідом роботи в господарсько-адміністративній сфері. Ставку робимо на молодих, які мають великий потенціал та здобули авторитет серед людей.
- До речі, про кадрове питання. Який кількісний та якісний склад Юр’ївської організації Єдиний Центр?
- На сьогоднішній день ми маємо 84 члена партії, більшість з яких, як я вже відзначав, це молоді, але вже досвідченні фахівці з вищою освітою. До того ж  чимало людей хочуть приєднатися до нашої партії, вже маємо більше 20 кандидатів.
- Які напрямки роботи районної організації?
- Юр’ївський район має свої особливості. Це суто аграрний район без промисловості. Через відсутність роботи молодь залишає рідні місця. Як наслідок – катастрофічне старіння населення. Всі ці особливості обумовлюють акцентуванням уваги на сільськогосподарській галузі та питаннях соціального захисту населення.
- Сьогодні пропонують різноманітніші рецепти виходу з кризи. Яким бачити вихід Ви і ваша партія?
- Моя позиція повністю збігається з позицією Єдиного Центру. Можновладці, які не виправдали довіри, мають як найшвидше поступитися місцем професіоналам. На жаль, сьогодні, щоб обіймати якусь посаду не потрібно бути професіоналом, достатньо бути слухняним виконавцем чиєїсь волі. Виправити  ситуацію зможе тільки зміна виборчої системи. Партійні  списки мають бути відкритими. Адже зазвичай люди голосують за першу п’ятірку, а всі інші – кіт у мішку. Також  слід повернути повноваження Президенту, щоб позбавити впливу вождів олігархічних кланів. В галузі сільського господарства слід як найшвидше прийняти закон про земельний кадастр, а за тим зняти мораторій  на продаж землі. Така послідовність дій покладе край безконтрольному скуповуванню землі олігархами за безцінь. В соціальній сфері слід замінити численні пільги, часто зовсім не потрібні, адресною допомогою.
- І на останок щоб ви побажали нашим читачам?
- Не втрачати надію, не покладати рук і завжди добре думати, перш ніж зробити якийсь вибір.   

 

Ерік Гетьман

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"