Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Кандидат у депутати по виборчому округу №21 до Дніпропетровської обласної ради   БУЛИК Оксана Василівна: «Людина №1 в моєму житті – моя мама, а в усіх справах сподіваюсь на Господа Бога»
2010-10-31 20:40:00

Кандидат у депутати по виборчому округу №21 до Дніпропетровської обласної ради БУЛИК Оксана Василівна: «Людина №1 в моєму житті – моя мама, а в усіх справах сподіваюсь на Господа Бога»

Розкажіть, будь ласка, про своє життя? Я з трьох років живу в Західному Донбасі, саме тут народилася моя мама, моя бабуся та прабабуся, тут я закінчила школу з медаллю та потім вступила до Дніпропетровського державного університету і закінчила його за спеціальністю «Географія», після університету, працювала в Павлоградській райдержадміністрації та Павлоградському міськвиконкомі, у 1997 р. закінчила Українську Академію Державного Управління при Президентові України та отримала ступінь магістра державного управління. Стажувалася у Великобританії, вивчаючи досвід державного управління. Серед 15 студентів, які стажувалися зі мною, отримала найвищій бал з боку уряду Великої Британії. Потім працювала в Києві на різних посадах на державній службі, та біля 4 років очолювала PR агенцію корпорації «Медіа-простір». З квітня 2008 року займалась розбудовою Єдиного Центру у Дніпропетровській області, а в лютому 2010 була обрана таємним голосуванням на конференції головою обласної організації.

Які життєві цінності у Вас на першому місці?
Для мене дуже важливі такі якості як порядність, духовність та благородство. Вважаю, що кожен обов’язково має піклуватись про своїх близьких. На мою думку, будь-яка людина має відповідати за наслідки своїх слів та вчинків. Не люблю підлабузничество та підлість. Поважаю конкурентів та опонентів, але коли вони діють красивим та чесним шляхом. Ціную людей, які вміють дружити, дружба для мене - це не тоді, коли друг протягує руку в біді, а тоді, коли він разом зі мною радіє моїм перемогам.

Наскільки для Вас важлива віра в Бога, і як Ви підтримуєте церкву?
Питання віри в Бога для мене дуже особисте, тому я не дуже люблю про це розповідати публічно. Та хочу зазначити, що до Бога я прийшла сама, своїм розумом та серцем. Я дуже люблю відвідувати монастирі, де набираюся Божої благодаті. Вже 4 роки як намагаюсь дотримуватись постів, також часто причащаюся та сповідуюсь. Віра в Бога допомагає мені більш терпимо ставитись до випробувань в житті та переосмислювати своє ставлення до ворогів. Кожну неділю приходячи на Літургію ставлю свічку за здоров’я своїх ворогів. Вважаю, що кожна людина має свій шлях до Бога і враховуючи, що православ’я є вірою моїх пращурів повинна поширювати підняття духовності та моральності суспільства.

Що для Вас означає родина, розкажіть, будь ласка, про своїх близьких?
Людиною номер один у моєму житті є мама, якій я віддаю найбільше часу, уваги, турботи та, звичайно, любові. Думаю, що це є абсолютно нормальним, тому, що на сьогоднішній день все чого я домоглася та добилася в своєму житті є заслуга мами та Господа Бога. Одного разу моїй мамі сказали, що їй пощастило з дітьми. Але я вважаю, що гідні діти це не лотерея, а заслуга мами, адже вона віддала всю свою любов, здоров’я, час, увагу та турботу для нашого виховання. Також, я хочу сказати про дуже дорогу для мене людину - рідну сестру, яка заслуговує не аби якої поваги, адже вона вчитель від Бога і до того ж найкращий математик у своєму місті. В мене є двоє племінників, які навчаються в вишах на бюджеті, я їх дуже люблю і вони досить часто дають приводи пишатись ними. В нас є сімейні традиції, зустрічати родиною не тільки великі свята, як Великдень, Різдво, Новий Рік, дні народження, а й відмічати, навіть, маленькі перемоги кожного члена родини. Не можу не сказати про домашніх улюбленців, у нас є кішка, яка з нами вже більше одинадцяти років і стала повноправним членом родини, і в цьому році ми залишили собі її кошеня.

Чи є у Вас мрія, поділіться з нами тим, чого Ви прагнете більш за все?
Звісно, кожна людина повинна про щось мріяти і намагатись досягти своєї мети. Протягом свого життя я багато мрію та ставлю багато цілей, більшість з них я досягаю. На рахунок того, щоб розповісти про свої мрії, вважаю, це найпотаємніше, і тоді втрачається зв'язок з Вищими Силами. Абсолютно впевнена, що Господь чує і знає всі мої думки і помисли, і якщо це богоугодні справи, він мені допомагає. Більш за все, я прагну того, чого прагнуть всі мої виборці, бути щасливою, мати добру родину та затишні оселі, мати захищене життя та високі соціальні стандарти. Те, що називається ЯКІСНИМ ЖИТТЯМ

Чим Ви цікавитесь у вільний час?
Можу сказати, що робота з людьми забирає дуже багато часу, але не зважаючи на це, приділяю багато уваги тому, щоб особисто розвиватися культурно та інтелектуально. В свій час, я закінчила музичну школу та чотири роки займалась у театральній студії ім. Бориса Захави, саме тому я дуже люблю театр і коли з’являється хоч хвилинка вільного часу, не втрачаю можливість відвідати якийсь цікавий спектакль, або подивитись новинку у кінотеатрі. Дуже люблю бувати на природі, в будь-яку пору року, де теж відчуваю себе дуже комфортно. Як жінка люблю приймати гостей та пригощати їх стравами, зробленими власноруч.

Як розвивалась Ваша політична кар’єра?
Політикою я почала займатися в 1994 р. агітатором. Можу сказати, що за 16 років я пройшла як шлях від звичайного шахтаря до директора шахти. Працювала з багатьма відомими політичними особами і в кожного з них навчалася певним якостям. Можу додати, що після переломних років 2004-2005 я не була ні членом партії Регіонів, ні членом партії Батьківщина, ні членом Нашої України. Чому? Тому що в той час я працювала в Києві і бачила діяльність цих партій в самій середині, я чекала на нову політичну силу, Єдиний Центр став саме тією політичною силою, яка відповідає моїм внутрішнім вимогам.

Ви очолили список до Дніпропетровської обласної ради, З якими труднощами вам доводилось зіштовхуватись під час передвиборчої кампанії ?
На сьогодні зі мною в команді до обласної ради йдуть найкращі члени нашої партії, під другим номером – Ломако Ігор Петрович, начальник управління з питань банкрутства у Дніпропетровській області, дуже порядна людина, добрий сім’янин і високий професіонал в економічних та фінансових питаннях. Під третім номером – Резніченко Володимир Іванович, генерал-майор податкової міліції у відставці, людина яка відповідає за питання правоохоронних органів та безпеку. Під номером чотири, виступає представник творчої інтелігенції, член Національної спілки архітекторів України - Плосконіс Олександр Тимофійович, людина яка спроектувала та побудувала більше 20 храмів по Дніпропетровській області. Олександр Тимофійович опікується питаннями культури, релігії, соціальної політики та екології. Замикає п’ятірку молодий підприємець – Шапошніков Сергій, який прагне добитися нормальних стосунків між бізнесом та владою для середнього та малого підприємництва .
На рахунок труднощів, з якими нам довелося зіштовхнутися під час передвиборчої кампанії, хочу звернути особливу увагу на місто Першотравенськ, в якому я балотуюсь по виборчому округу № 21 до Дніпропетровської обласної ради. Зовсім не зрозуміло, чому ставиться такий опір до Єдиного Центру у цьому місті, але мені приємно, що ми отримали перемогу в суді стосовно реєстрації кандидатів до Першотравенської міської ради. Вважаю, що тут є якісь особисті конфлікти з боку голови Першотравенської виборчої комісії Петрова В.І. та людей, які надають йому накази нас прибрати. Нажаль мені сьогодні не відомі і не зрозумілі ці вчинки, єдине що хочу додати, що якщо нас намагалися викинути з виборчого процесу, то наші представники є сильними, впливовими й авторитетними та мають всі шанси стати депутатами Першотравенської міської ради.

Що Ви можете сказати про команду з якою Ви йдете до Першотравенської міської ради?
Сьогодні Першотравенську міську організацію Єдиного Центру очолює Данін Сергій Семенович, людина достатньо відома в місті, підприємець, шахтар в минулому, який любить своє місто. Другим номером у нас іде достатньо професійна людина, добрий орговик Найдьонова Марина Анатоліївна, яка виховує маленьку дитину, і зараз знаходиться у декретній відпустці, а взагалі, працює у Першотравенській міській раді начальником відділу загальних питань. Під третім номером - Радько Людмила Михайлівна, вчитель середньої школи №1. Четвертим номером йде Плюта Кристина Олегівна - дуже молода енергійна дівчина, яка працює в підприємництві, а до цього працювала журналістом на місцевому телебаченні. Та замикає список Пальчиков Олександр Сергійович військовий пенсіонер. Можу сказати, що це міцна серйозна команда, і попросити виборців, щоб голосували як за кандидатів у депутати від Єдиного Центру до Першотравенської міської ради так і до Дніпропетровської обласної ради, тому що ми будемо вирішувати питання вашого міста разом.

Які ж питання ви пропонуєте вирішити у Першотравенську?
Сьогодні моя програма як кандидата до Дніпропетровської обласної ради та кандидатів до Першотравенської міської ради є спільною.
- знайти фінансування для очищення водоводу та тим самим підняти якість води для населення;
- повернути у комунальну власність два дитсадочки, в яких на сьогодні розташовані інші установи;
- вирішити питання для молодих матусь, щодо молочної кухні, якої в місті немає;
- забезпечити дитячими майданчиками більшість дворів;
- сьогодні у місті Першотравенську майже занепав парк, місце де можливо відпочивати всім мешканцям, ми беремось відродити це улюблене місце для першотравенців та зробити його культурним куточком для відпочинку;
- ми готові залучити інвесторів для створення невеликих підприємств в місті та працевлаштовувати жіноче населення. Враховуючи специфіку міста як шахтарську, проблема працевлаштування жінок є дуже гострою;
- поширювати програму створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що є конкуренцією ЖЕКам, а саме тому платити реальні тарифи за реальні послуги;
- дуже гостра проблема для Першотравенсьа - міська лікарня, в якій немає достатньої кількості кадрів, не вирішується питання профілактики та лікування туберкульозу, що є професійним захворюванням шахтарів. А також немає обладнання для обстеження. Ми беремо на себе завдання вирішити цю проблему;
- не зважаючи на те, що мешканці міста сплачують комунальні послуги, нажаль ЖЕКи надають не реальні тарифи і не надають свої обов’язкові послуги, за які вчасно платять мешканці міста. Ми йдемо у владу добитись не низьких, а реальних тарифів з реальними послугами;
Хочу сказати, що при вирішенні всіх цих питань, якщо потрібна буде допомога, ми маємо підтримку народних депутатів, що входять до Єдиного Центру.

Що Ви можете побажати своїм виборцям?
На останок хочу побажати своїм виборцям щастя, затишних та теплих осель, якісної медицини, сучасних доріг, захищеного життя та чистого довкілля. Хочу побажати мудрості, терпимості Божої ласки та віри в те, що ми гідні якісного життя і воно може бути особисто у кожного вже завтра.

 

«Першотравенские Новости», «19» жовтня 2010 року

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"