Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Резніченко Володимир Іванович кандидат в депутати Дніпропетровської обласної ради по виборчому округу №15
2010-10-25 19:47:00

Резніченко Володимир Іванович кандидат в депутати Дніпропетровської обласної ради по виборчому округу №15

Один з кандидатів в депутати обласної ради щиро переконаний, що новомосковці гідні того, щоб жити в Якісній Україні. Саме тому Резніченко Володимир Іванович в інтерв’ю розповість нам не лише про себе як про кандидата в депутати Дніпропетровської обласної ради, а й про проблемі міста та шляхи їх вирішення. Він не байдужий до городян, і вважає, що депутат повинен робити більше для тих, хто його обирає.

Кор.: Розкажіть виборцям про себе?
Резніченко В.І.: Я народився 24 жовтня 1949 року на Полтавщині у родині робітників. Маю дві юридичні освіти за спеціальністю «Правознавство». Мій трудовий шлях розпочався в 1970 році зі служби в органах внутрішніх справ, де пройшов шлях від звичайного міліціонера до першого заступника начальника управління МВС України у Полтавській області. З 1997 продовжив роботу в органах Податкової служби України на керівних посадах. Генерал-майор податкової міліції. Зараз працюю заступником директора ТОВ «Логос Ессет Менеджмент». Одружений, маю дорослу доньку, і маленьку онуку. За час служби був нагороджений відзнакою Президента України – орденом «За мужність» III ступеня і став «Почесним працівником податкової служби України».


Кор.: Які проблеми найбільше хвилюють жителів Новомосковська?
Резніченко В.І.: По-перше я хотів би висловити своє враження від перебування в Новомосковську. Там живуть красиві люди, дуже привітні і що важливо не втратили надію на краще життя, але саме місто, його атмосфера, здалась мені якоюсь пригніченою. На дворі XXI сторіччя, а місто, не інтенсивно рухається вперед, а навпаки, уповільнює ходу. Видно, що інвестиційні проекти у місто давно не навідувались. Я побачив, що благоустрій Новомосковська знаходиться на не досить гідному рівні, тому я в своїй передвиборчій програмі пропоную ряд дій спрямованих на покращення умов життя населення.
Потрібно спрямувати обласні субвенції та дотації на відновлення житлового фонду для ремонту покрівель, підвалів, під’їздів багатоквартирних будинків. Ініціюю впровадження програм фінансування з різних рівнів бюджету: «Дорога додому» - відновлення покриття доріг у прибудинкових територіях; «Дитячий майданчик» - залучення інвестицій для будування дитячих майданчиків та спортивних площадок. Я вважаю необхідним продовжити дію прграми «Питна вода» шляхом контролю за роботою водоочисних споруд та відновлення дії свердловинних колонок. Звичайно ж потрібна взаємодія депутата з всіма органами влади з метою наближення чиновників до людей та контролю за бюджетною політикою.

Кор.: А що ви скажете з приводу пільг для тих хто їх потребує?
Резніченко В.І.:Не можна забувати й про те, що підвищення тарифів за комунальні послуги, різкий скачок цін на продукти першої необхідності та товарів широкого вжитку значно погіршило матеріальний стан громадян. З цієї причини потрібно зробити калькуляцію комунальних тарифів яка повинна стати прозорою та реальною, і спрямованою на їх зниження. Актуальним стає питання оформлення пільг та соціальних виплат, адже існуюча система не дозволяє в короткі терміни оформити потрібні документи, тому треба впровадити систему «Єдиного пільгового вікна», щоб прийом документів відбувався одночасно в одному приміщенні з залученням представників всіх відповідних служб. Я вважаю, що депутат обласної ради повинен надати безкоштовні юридичні консультації, особливо приділяючи увагу пенсіонерам та ветеранам.


Кор.: Нас дуже турбує проблема охорони порядку, чи включена вона в вашу програму?
Резніченко В.І.: Для підвищення громадської безпеки в місті потрібна підтримка жителів та їх безпосередня участь в охороні громадського порядку. Потрібно втілити в життя програму підтримки міліції по належному її фінансуванню, укріпленню матеріально-технічного забезпечення та передбачення виділення житла для співробітників правоохоронних органів. Звичайно, що робота правоохоронців потребує дієвого громадського контролю, та я вже зараз шукаю шляхи покращення ситуації.


Кор.: Як ви пропонуєте вирішити проблему з робочими місцями?
Резніченко В.І.: Новомосковськ - це місто яке має дуже великий потенціал щодо створення нових робочих місць, але тут просто необхідні інвестиції для підняття інфраструктури, промисловості, будівництва, зон відпочинку та ін. Крім цього потрібно заохотити тих роботодавців, які створюють робочі місця через умови трьохрічного пільгового оподаткування, там де трудові колективи складаються переважно з місцевих жителів.


Кор.: Що ви можете сказати з приводу організації проведення вільного часу у молоді?
Резніченко В.І.: Ми знаємо, що існує дуже велика проблема з молоддю та її культурно-спортивним розвитком, яка не обійшла і Новомосковськ. Не зрозуміло, чому в такому чудовому місті не спрацьовує система створення і функціонування секцій та гуртків на базі освітніх закладів в позаучбовий час. Потрібно проводити більше спортивних змагань, що допомогло б зменшити випадки підліткового алкоголізму та наркоманії. В учбових закладах існує гостра необхідність розширення та оновлення спортивного інвентарю. Я вже зараз сприяю проведенню спортивних змагань для дитячих футбольних команд міста.


Кор.: Які шляхи вирішення ви пропонуєте для проблем в сфері медицини?
Резніченко В.І.: Своєчасне надання кваліфікованої медичної допомоги являється життєво важливим для кожного з нас, тому я готовий у короткі терміни досконало вивчити це питання і знайти шляхи вирішення які будуть дійсно ефективними. Я дуже переймаюсь тим, щоб людина яка перебуває на стаціонарному лікуванні була забезпечена гідними умовами, і відчувала що є влада яка з розумінням ставиться до цих питань. І тому, я вже зараз бачу способи по залученню коштів на ремонт міської лікарні.Кор.: На чому базується ваша впевненість, що все вищесказане буде виконано?
Резніченко В.І.: В мене є велике бажання і впевненість, що мені це під силу. Мій життєвий досвід і знання цьому запорука. Я добре знаю можливі шляхи втілення всіх пунктів моєї передвиборчої програми. Я багато років працював на керівних посадах, та зміг заслужити не аби який авторитет, завдяки тому, що завжди обіцяю тільки те, що стовідсотково зможу виконати. Вище сказане можна вирішити при умові того, що інтереси виборців буде гідно захищати їх обранець. Я зможу це зробити, через те, що я йду не взяти щось для себе, а навпаки зробити можливе для полегшення життя новомосковців. Я хотів би, щоб люди зрозуміли, що проблема не тільки в дорогах, водогонах і т.і., а в якісному і справедливому захисті прав людей, а також розумному розподілі державних коштів. Я готовий відстоювати цю позицію. Я вільний від впливу місцевої влади, бо ні я ні мої родичі не маємо великого бізнесу або інших подібних важелів впливу на мене, на відміну від багатьох політиків які переймаються лише своїми бізнесовими інтересами. Я переконаний, що великий бізнес не повинен бути в політиці, бо він не дасть змоги повноцінно відстоювати інтереси людей.
На останок хочу зазначити, що часто в очі впадають лозунги окремих політиків, кандидатів від партій зі словами «сильний», «сильна». Та як на мене, треба голосувати не за сильну руку, а розумну голову.

Остапенко Катерина

"Новомосковськ" № 52 (770) 21 жовтня 2010р.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"