Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ломако Ігор Петрович зареєстрований кандидатом депутати за №  49  Дніпропетровської обласної ради від Єдиного Центру
2010-10-18 11:40:00

Ломако Ігор Петрович зареєстрований кандидатом депутати за № 49 Дніпропетровської обласної ради від Єдиного Центру

В зв’язку з тим що ця людина приймає на себе обов’язок захищати інтереси жителів Петриківської територіальної громади , виборці повинні знати про те що це за людина , яка його метя і ціль від партії Єдиного Центру, про це ми вирішили спитати особисто в нього.

Кор.: Хотілося б дізнатися про ваше життя.
Ломако І.П.: Я народився 20 жовтня 1965 року у маленькому шахтарському місті Свердловськ Луганської області, виріс в родині шахтарів , маю дві освіти - економічну та юридичну. Працюю начальником управління з питань банкрутства Дніпропетровської області, хоча на держслужбі стаж всього 6 років. 2 роки свого життя віддав службі в лавах радянської армії. Головне досягнення в житті мої діти – донька яка є студенткою медичної академії та син другокласник.

Кор.: Які у вас життєві пріоритети?
Ломако І.П.: У цьому році в мене ювілей мені буде 45 років, це час коли треба озирнутись та задати питання самому собі навіщо ти живеш? Та що доброго ти зробив у своєму житті? На мою думку головне – це родина та друзі які є щирими, прикро що обмаль часу на спілкування з дітьми та на відпочинок. З кожним роком час минає все швидше та швидше, але закликаю всіх - знаходьте більше часу для спілкування зі своїми батьками, дітьми та друзями .

Кор.: Як ви ставитесь до церкви і віри загалом?
Ломако І.П.: Відверто кажучи, я православна людина і в цьому напрямку виховую своїх дітей. На скільки це можливо допомагаю розвитку православної церкви і дуже вдячний, що мої скромні діяння були високо оцінені нашим Митрополитом, який нагородив мене у 2009 році орденом Святого Володимира.
В мене є щирі друзі серед духовників і вони як і я переймаються, що наша церква стає комерціалізованою. Я бажаю відвертості у стосунках між віруючими та служителями церкви, будьте не байдужими і запам’ятайте головне – Бог у кожного в серці і з ним можна спілкуватися соборах, церквах, та ще тоді, коли ви залишаєтесь на одинці з самими собою.


Кор: Чим займається управління з питань банкрутства Дніпропетровської області, яке ви очолюєте?
Ломако І.П.: Управління з питань банкрутства, як територіальний орган Державного департаменту з питань банкрутства відповідає за політику держави стосовну банкрутства у нашому регіоні. Хочу зазначити, що завдяки жорсткому контролю за діяльністю приватних підприємців – арбітражних керуючих з боку управління Дніпропетровська область має найменший показник заборгованостей по заробітним платах на підприємствах банкрутах.
У Дніпропетровському господарському суді розглядається більш ніж 1000 справ з банкрутства, майже 250 підприємців мають ліцензії арбітражних керуючих, це великий об’єм роботи, але наше управління є кращим серед наших колег на території України. Це підтверджується особистою відзнакою голови Дніпропетровської обласної ради, та відзнакою Пенсійного фонду України.

Кор.: Розкажіть будь ласка про партію Єдиний Центр, її діяльність та актив.
Ломако І.П.: Єдиний Центр як політична партія сформувалась два з половиною роки тому і є її членом з самого початку, прийшов сюди втілювати свої ідеї щодо розвитку України. Не секрет, що Єдиний Центр має більшу підтримку на заході ніж на сході. Та в самій назві Єдиний Центр, проголошена головна мета діяльності партії – це об’єднання України з метою здобуття для українців якісного життя, і ми робимо все можливе для її досягнення.
Хочу відмітити команду Єдиного Центру в Петриківському районі, які балатуються до Петриківської районної ради - це Єрмолаєв Юрій Анатолійович, Коноваленко Володимир Іванович, Пелих Лариса Володимирівна, Цвікович Наталя Іванівна, Зоідзе Автанділ Юрійович, ці люди щиро розділяють наші переконання , мають активну життєву позицію, та прагнуть захищати інтереси жителів Петриківського району.
Я закликаю виборців підтримати цих людей, та особисто, як перший заступник голови Дніпропетровської обласної організації Єдиного Центру гарантую те, що наші однопартійці будуть сумлінно виконувати обов’язки депутатів у разі вашої довіри до нас.

Кор.: Партія провладна чи опозиційна?
Ломако І.П.: Відомо, що народні депутати від Єдиного Центру не увійшли до провладної коаліції. Єдиний Центр – це конструктивна опозиційна партія, ми підтримуємо діяльність влади яка направлена на поліпшення життя народу, але й гостро критикуємо кроки керівництва країни, які за нашим розумінням погіршують життя населення України.
Ми прискіпливо дивимось за діяльністю влади і жорстоко її критикуємо у випадках не правомірних дій. Та головне - даємо своє бачення вирішення тієї чи іншої проблеми. Ми проти бойових дій, проти революцій, але непохитно захищаємо права та свободи громадян, відкидаємо питання, що роз’єднують Україну, та зробимо усе можливо щоб життя українців досягло Європейського рівня. Ми хочемо жити в Якісній Україні.


Кор.:Які проблеми бентежать населення Петриківського району?
Ломако І.П.: Хочу зазначити, що моя теща, котру вже більш ніж 22 роки я називаю мамою, живе у Нікопольскому районі, в селі Придніпровське, тому я в повному обсязі знаю проблеми сіл які майже однакові по всій області. Найболючіше питання - це постачання питної та технічної води належної якості, безперебійно та за розумним тарифами, ціни на воду постійно зростають через те, що насосні станції переходять до приватної власності і таким чином лягає зайвий фінансовий тягар на плечі селян . Ще однією проблемою є погані дороги та система транспортних перевезень. Вирішення цього питання, що є одним з пріоритетних пунктів нашої партії, - це ліквідування райавтодорів, та передача фінансування та контролю за дорогами місцевим громадам які на даний час не мають жодного впливу в цій сфері. Впевнений, коли ваші жителі будуть самі визначати ремонтну організацію, самі контролювати якість робіт - вони не допустять безладдя в цьому питанні .
Хочу щоб в кожному селі Петриківського району - Шульгівка, Сорочино, Гречане, Протичі та ін., навіть у найвіддаленішому, люди могли отримати кваліфіковану, а головне вчасну медичну допомогу. Щоб кожен житель міг придбати необхідні та не дорогі ліки.


Кор.: Яка ваша основна ціль як кандидата в депутати Дніпропетровської обласної ради?
Ломако І.П.: Моя головна стратегічна ціль – це побудова громадянського суспільства . Деякі з моїх друзів питають: «Ігоре, невже ти віриш, що це можливо, адже люди за своєю сутністю трішки боягузи, трішки скупі і легко піддаються впливу влади?». Я вважаю, що це притаманно всім людям на землі, але кожен повинен оцінити рівень відповідальності перед своїм майбутнім, своїх дітей та держави в цілому. Коли люди навчаться відверто казати «ні» вже заплямованим народним обранцям, коли люди почнуть не обирати з двох лих менше, а того хто дійсно кращий, коли будуть оцінювати посадовця будь-якого рангу за його справами, стосунками у родині, тоді почнуться зміни на краще.

Кор.: Яка це Якісна Україна яку будує партія Єдиний Центр?
Ломако І.П.: Наша країна сьогодні не досконала, і тому жити в ній непросто. Думка ця має стати поштовхом до дій кожного і всіх разом. Єдиний Центр має і бачення, і прагнення - ми хочемо навести лад у спільному для всіх нас українському домі. Фундамент цього дому - всі ми.
Зміцнивши кожен себе особисто та об'єднавшись разом, ми зможемо здійснити свої мрії та зробити свою країну ЯКІСНОЮ.
ЯКІСНА УКРАЇНА - це така країна, в якій жити буде зручно, безпечно і затишно.
ДО ЯКІСНОЇ УКРАЇНИ ми прийдемо лише через наполегливу працю, особисту ініціативу і здоровий глузд, побороши у собі зневіру, лінощі та байдужість.
Нам треба відкинути все, що роз'єднує людей та ділить Україну. Натомість важливим має стати лише те, чим кожен із нас живе щодня.
Ми маємо діяти!
МИ ЙДЕМО У ВЛАДУ, ЩОБ ЗРОБИТИ ЖИТТЯ В КРАЇНІ ЯКІСНИМ!
ЯКІСНА УКРАЇНА - це країна, де влада не заважатиме гідно жити людям.
ЯКІСНА УКРАЇНА - це сучасні дороги, які за передовими технологіями прокладатимуть лише українці.
ЯКІСНА УКРАЇНА - це якісна медицина на базі медичного страхування.
ЯКІСНА УКРАЇНА - це чисте довкілля, повітря і вода. У такій країні будуть заборонені промислові й каналізаційні стоки в ріки. Ми змусимо кожне промислове підприємство збудувати очисні споруди, а в кожному районі працюватиме завод із переробки відходів.
ЯКІСНА УКРАЇНА - це стабільне і недороге тепло й електрика, які будуть забезпечені через енергозбереження і використання альтернативних джерел енергії. Ми залучимо досвід країн, які це зробили.
ЯКІСНА УКРАЇНА - це захищене життя, що стане можливим завдяки наведенню порядку у правоохоронних органах і судах та посиленню відповідальності за злочини проти особи.
Це - перші шість найважливіших кроків. Ми зобов'язуємося їх
втілювати. Ми беремо на себе відповідальність.
Нам потрібна ваша підтримка у побудові ЯКІСНОЇ УКРАЇНИ.

 

Петриківські вісті, №41(898), 15 жовтня 2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"