Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Ігор Гуртовий про неконтрольований друк виборчих бюлетенів
2010-10-26 20:22:00

Ігор Гуртовий про неконтрольований друк виборчих бюлетенів

Майже кожного дня по Дніпропетровській області територіальні комісії замовляють додаткові бюлетені для виборів депутатів місцевих рад, що відбудуться 31 жовтня 2010 р. До того ж, замовлення виконуються не у державних типографіях, а у приватних.

Як стало відомо бюлетені забирає лише один член комісії на відміну від перших партій, які доставляли під наглядом трьох представників ТВК і на засіданні перераховували. Також не зрозуміло, чому постійно зростає кількість виборців коли до виборів залишились лічені дні, невже було не достатньо часу, щоб визначитись з остаточною кількістю людей які повинні проголосувати.
Коментуючи останні події, Гуртовий Ігор Іванович, кандидат у депутати до Дніпропетровської обласної ради, повідомив:
«Я вважаю, що це повний безлад, адже ми розуміємо, що в Дніпропетровській, та й у будь-якій іншій області, не може так різко зростати кількість населення, а тим паче, у великій кількості, скоріше навпаки, всім відомо що демографічна ситуація зараз не найкраща.
Завжди під час виборів, до потрібної кількості бюлетенів додавали ще 3%, на всяк випадок, та ми добре знаємо, що явка не буде стовідсотковою. Тому можна зробити висновок, що представники ТВК діють з вказівки тих, кому потрібні зайві голоси, в цій ситуації не може бути і мови про проведення чесних виборів, якщо навіть представники теркомісій намагаються сфальсифікувати результати виборів 31 жовтня.»

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"