Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Оксана Булик: ТВК незаконно скасувала реєстрацію кандидатів в депутати
2010-10-08 12:34:00

Оксана Булик: ТВК незаконно скасувала реєстрацію кандидатів в депутати

8-го жовтня Першотравенська територіальна комісія Дніпропетровської області скасувала реєстрацію кандидатів у депутати міської ради. В особистій розмові представники ТВК практично заявили, що проти єдиноцентристів розпочато війну.

В офіційних документах про відмову було з акцентовано увагу на тому, що голова Першотравенської міської організації Єдиного Центру, не є легітивним, через те, що прийняття його на посаду не зареєстровано у Міністерстві юстиції, але його обрання відбулось лише 1-го жовтня, і в документах на прийняття кандидата в депутати було вкладено витяг з протоколу про обрання нового голови.  Тепер для того щоб довести свою правоту нам потрібно лише йти до суду, але ми розуміємо, що час іде, і доки буде розглядатись позов, про участь у виборах можна буде забути.
Дніпропетровська обласна організація намагається за допомогою юристів і закону розібратись з цим безладом у ТВК.
Коментуючи останні події, Оксана Булик як голова Дніпропетровської обласної організації Єдиного Центру повідомила:
«Ситуація яка склалась на сьогоднішній день, яскравий приклад того, що на нас активно почали тиснути, і передвиборча кампанія переростає у передвиборчу війну. Всі єдиноцентристи, в жодному разі, не дозволять просто так викинути себе зі списків кандидатів у депутати, адже ми діємо згідно із законом, а вчинки ТВК -  цілковитий безлад і порушення прав не лише кандидатів, а і їх виборців.»

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"