Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Балога: Перед нами постає питання – наскільки успішно здасть нинішня влада іспит на демократію
2010-09-17 18:02:00

Балога: Перед нами постає питання – наскільки успішно здасть нинішня влада іспит на демократію

17 вересня 2010 року відбувся візит у Дніпропетровськ лідерів Єдиного Центру Віктора Балоги та Ростислава Валіхновського. О 13 години в ІА «Новый мост» відбулася прес-конференція, на якій Віктор Балога представив стратегію «Якісна Україна» та відповів на запитання журналістів.

Нинішня влада складає іспит на демократію. Про це сьогодні на прес-конференції заявив лідер Єдиного Центру Віктор Балога. Він зазначив, що чесні і прозорі вибори, якими були вибори 2006, 2007 і 2010 років – це не просто слова, а оцінка міжнародних експертів. І така ж оцінка повинна бути на виборах до органів місцевого самоврядування.

 

«Ці вибори – перші для чинної влади, тому перед нами постає питання наскільки успішно здасть нинішня влада іспит на демократію. Ми, хочемо, по-перше, зараз оцінити готовність нашої політичної сили до участі у виборах, по-друге, запросити міжнародних спостерігачів, і, по-третє, звернутися до всіх партій, які беруть участь у виборчому процесі, щоб вони провели паралельний підрахунок голосів», - зазначив Віктор Балога. Він наголосив на тому, що ці заходи перш за все спрямовані на те, щоб не допустити зниження тієї оцінки демократії, яка була здобута за попередні п’ять років.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"