Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Ломако: Ми ведемо у владу дієву, перспективну молодь
2010-09-06 17:28:00

Ломако: Ми ведемо у владу дієву, перспективну молодь

7 вересня 2010 року по всій Україні відбудеться голосування за Відкритими списками Єдиного Центру. Про те, кого висуває партія, кому довіряє своє представництво у місцевих радах розповідає Перший заступник Голови Дніпропетровської обласної організації Єдиний Центр Ігор Ломако:

«Це абсолютно нові люди, яким ми довіряємо в силу того, що вони не беруть участі в політичних іграх місцевої влади. Це перспективна молодь, дієві активні громадські діячі, правозахисники, екологи, одним словом ті, хто бачить і знає місцеві проблеми, знає шляхи їх вирішення і готовий працювати.»
Як приклад, Ігор Ломако приводить майбутнього кандидата Едуарда Білецького:
«Це зовсім молода людина, йому 20 років. Упевнений, що Едуард буде наймолодшим депутатом Дніпропетровської міськради. Разом з тим це активна людина, яка сама зіткнулася з проблемами сучасної молоді і знає їх краще за будь-кого з нинішніх депутатів.»
«Можна сказати, що це наша відповідь Дмитру Павлову, який далекий від «простої» дніпропетровської молоді», - підводить підсумок Ігор Ломако.

Нагадуємо, що голосування по відкритих списках Єдиного Центру в м. Дніпропетровську відбудеться о 12 годині 7 вересня 2010 року на Єкатеринінському бульварі (навпроти рогу вул. Барикадної та просп. Карла Маркса)

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"