Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Єдиний Центр закликає до більш організованої роботи окружних виборчих комісій
2010-02-09 13:45:00

Єдиний Центр закликає до більш організованої роботи окружних виборчих комісій

Умови роботи окружних виборчих комісій залишають бажати кращого, вважає член ради Дніпропетровської обласної організації Єдиного Центру Наталія Плоха.

«Якщо помилки першого туру виборів на посаду Президента України, як то - неповні списки виборців, скажімо, вдалося виправити, то щодо організації роботи окружних комісій треба ще попрацювати, щоб підняти її на відповідний рівень. Наприклад, щоб здати 1 протокол на окружній виборчій комісії № 38 в смт Царичанка, треба було витратити три години, простоявши у натовпі в тісному приміщенні, а то і на морозі, бо всім бажаючим не вистачило місця. Члени комісій працювали з 8 ранку, їхали з окружних місцин до Царичанки по декілька годин, а там потрапляли ніби на базар, настільки все було непродумано та неорганізовано», - відзначила Наталія Плоха.

 

Вона також додала, що сама робота окружних виборчих комісій була виконана вправно та вчасно, без порушень.

 

«Попереду місцеві вибори, і Єдиний Центр вважає, що необхідно більш чітко продумати організаційні питання роботи територіальних виборчих комісій. Ми також виступаємо за те, щоб територіальні та дільничні комісії формувалися на професійній основі для того, щоб не було звинувачень та фальсифікацій», - підкреслила Наталія Плоха.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"