Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Екологія держави

Єдиний Центр пропонує збільшити штрафи за незаконний відстріл тварин та залучити воєнних до охорони лісів під час мисливського сезону
2010-01-28 13:42:00

Єдиний Центр пропонує збільшити штрафи за незаконний відстріл тварин та залучити воєнних до охорони лісів під час мисливського сезону

Мисливський сезон 2009-2010 у Новомосковських лісах став сезоном суцільних порушень законодавства, вважає керівник первинного осередку партії Єдиний Центр в селі Орлівщина Дніпропетровської області Станіслав Плохий.

«Більшість мисливців – люди, так би мовити, непрості, вельми заможні, для яких полювання є засобом приємно провести час та підвищити адреналін у крові. Звичайно, вони можуть дозволити собі купити ліцензію, скажімо, на полювання дикого кабана, яка коштує до 600 гривень. Чи провести полювання на лисицю за всіма правилами, з єгерями та спеціальним супроводом. Але з 1,5-2 тисяч мисливців, які щоденно полюють на територіях лісового господарства Новомосковського району, ліцензію купують 8, максимум – 10 чоловік», - прокоментував Станіслав Плохий.

 

Він додав, що більшість лісів Новомосковського району все ще належить військовому лісовому господарству. На жаль, фінансування від Міністерства оборони України дуже нестабільне, матеріальна база лісництва застаріла та збідніла.

 

«Оплата ліцензій на полювання, передбачена Законом України, могла б покращити матеріальну базу лісництв. Бо ж мисливці знищують не таку вже й багату в останні роки фауну лісів. А для того, щоб розводити лисиць, зайців, кабанів, годувати їх, необхідні кошти, яких держава практично не виділяє», - підкреслив Станіслав Плохий.

 

Керівник первинного осередку також зазначив, що Дніпропетровщина є одним з небагатьох регіонів України, де збереглися унікальні природні багатства.

 

«Наш Орлівщанський первинний осередок та Новомосковська районна організація Єдиного Центру дуже занепокоєні цією проблемою. Ми вважаємо, що її вирішенням могло б стати, по-перше, збільшення штрафів за незаконний відстріл тварин, по-друге, залучення військових для створення постів охорони лісів під час мисливського сезону та перевірка ліцензій на полювання», - відзначив Станіслав Плохий.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"