Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Ініціативу Дніпропетровського Єдиного Центру підтримали тільки три політичні організації
2009-12-08 17:14:00

Ініціативу Дніпропетровського Єдиного Центру підтримали тільки три політичні організації

Дніпропетровські осередки Соціалістичної партії, Української народної партії та представник штабу кандидата в Президенти України Сергія Тігіпка підтримали ініціативу Єдиного Центру щодо підписання звернення до кандидатів у Президенти України про запровадження закону про відкриті списки на місцевих виборах до кінця 2009 року.

«До 30 березня, коли стартують вибори до місцевих рад всіх рівнів, є достатньо часу, а у Верховної Ради – всі необхідні матеріали та механізми, щоб прийняти закон про відкриті виборчі списки. На сьогоднішній день 400 голосів від фракцій кандидатів у Президенти України в парламенті є, необхідна лише їхня воля це зробити», - наголосила керівник секретаріату Дніпропетровської обласної організації Єдиного Центру Оксана Булик на засіданні «круглого столу», що відбулося сьогодні в прес-центрі ІА «Время».
На круглий стіл були офіційно запрошені голови та керівники 13 Дніпропетровських обласних організацій політичних партій, зокрема, Партії регіонів, БЮТу, КПУ та Народної партії Литвина, від яких кандидати у Президенти одним з пунктом своїх передвиборчих програм задекларували саме прийняття закону про запровадження відкритих списків. Але, окрім керівника секретаріату Дніпропетровської  обласної організації Єдиного Центру Оксани Булик, були присутні лише голова Дніпропетровської обласної організації СПУ Сергій Білоус, голова Дніпропетровської обласної організації УНП Анатолій Сокоринський та довірена особа Сергія Тігіпко по 27 виборчому округу в м. Дніпропетровську Олександр Доброгорський.
«Хочу зазначити, що буквально вчора в сюжеті на одному з центральних каналів, присвяченому Дню місцевого самоврядування, Юлія Тимошенко вкотре пообіцяла, що в цьому парламенті вона обов’язково прийме закон про запровадження відкритих списків на вибори до місцевих рад. До речі, напередодні круглого столу нам декілька разів телефонували представники партії «Батьківщина», уточнювали інформацію, коли буде проходити засідання, де, хто буде присутній, але, як ви самі бачите, ніхто так і не з’явився», - зауважила Оксана Булик.
Також запрошення проігнорували Комуністична партія, Народна партія Литвина, НС «Наша Україна» та Партія регіонів.
«Це свідчить або про те, що кандидати у Президенти України від цих політичних партій напередодні виборів роздають популістські обіцянки, або ж місцеві партії цих політичних сил просто бояться йти на вибори за відкритими списками», - зазначила Оксана Булик.
Учасники круглого слову висловили свою думку стосовно майбутніх виборів до місцевих рад усіх рівнів, про ймовірність прийняття відповідного закону до 2009 року та одностайно підписали звернення до кандидатів в Президенти України.
«Реакція на наше звернення продемонструє широкому загалу, наскільки кандидати у Президенти щирі у своїх обіцянках та чи готові вони взяти на себе відповідальність перед своїми виборцями», - підкреслила Оксана Булик.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"