Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Дніпропетровська міська організація Єдиного Центру активно готується до місцевих виборів
2009-12-03 17:21:00

Дніпропетровська міська організація Єдиного Центру активно готується до місцевих виборів

На сьогоднішній прес-конференції в ІА «Время», яка була присвячена ініціативі Єдиного Центру щодо публічного звернення до кандидатів у Президенти України щодо ухвалення закону про запровадження відкритих списків до кінця 2009 року, керівник секретаріату Дніпропетровської обласної партійної організації Оксана Булик також зазначила позицію щодо підтримання кандидата на пост мера Дніпропетровська.

Присутніх журналістів дуже цікавило питання, чи буде міська організація Єдиного Центру підтримувати конкретну кандидатуру на вибори мера Дніпропетровська.
 

«Зараз це дійсно актуальне питання, тому на останній раді Дніпропетровської міської організації Єдиного Центру ми його активно обговорювали, і прийшли до висновку, що на сьогоднішній день немає достойного, справді сильного кандидата. Але більшість голосів наших однопартійців схиляється до однієї конкретної кандидатури. Згідно Статуту Єдиного Центру, поки що я не можу озвучити, хто ця людина. Це стане відомим після ухвалення відповідного рішення на міській партійній конференції», - розповіла Оксана Булик.

 

Вона також додала, що міська організація буде підтримувати кандидата на пост мера Дніпропетровська не за липовими рейтингами, а за тими справами, які ця людина вже зробила, над чим працює на даний момент, та який вона має потенціал, які можливості для втілення в життя своєї програми.
 

«Я можу сказати тільки одне – це буде достойний кандидат», - підкреслила Оксана Булик.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"