Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Новинавсі друкуватиДрукувати

В Індустріальному районі м. Дніпропетровська Єдиний Центр допомогає ветеранам ВВВ
2008-11-17 11:22:00

В Індустріальному районі м. Дніпропетровська Єдиний Центр допомогає ветеранам ВВВ

До річниці визволення Дніпропетровська в Індустріальному районі міста вшановували людей, завдяки яким сьогодні це свято стало можливим – ветеранів ВВВ. Були організовані святкові заходи з врученням пам’ятних подарунків та відвідування хворих.

В Індустріальному районі міста проживає понад 5 тисяч ветеранів. Звісно, що це люди похилого віку, які потребують постійної допомоги та підтримки, тому з ними постійно працюють волонтери з ветеранських організацій. Але їх діяльність була б неможлива без матеріальної підтримки з боку людей яким не байдужа доля ветеранів. Їх своєчасна матеріальна підтримка діяльності ветеранських організацій сприяє більш повному забезпеченню потреб ветеранів та вирішенню багатьох проблемних питань.

Одним з цих людей є голова Індустріальної районної в м. Дніпропетровськ організації Єдиний Центр Олександр Вряшник.
«Я з великою шаною ставлюся до наших ветеранів. Це люди завдяки яким ми сьогодні живемо на нашій землі, милуємося її чудовою природою та дихаємо рідним повітрям. Ми в великому боргу перед ними за це. І цей борг не можливо повернути. Тому ми повинні забезпечити достойний рівень життя всіх, хто захищав та розбудовував нашу Батьківщину» - сказав Олександр Вряшник.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"