Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Через кризу артистів виганяють на вулицю
2008-11-07 13:55:00

Через кризу артистів виганяють на вулицю

У Ленінському районі м. Дніпропетровська через кризу закривається палац культури трубного заводу. Масові звільнення на заводі зачепили і працівників палацу. Але на завод вони не ображаються - розуміють, якщо вже під скорочення потрапили металурги, — де вже думати про культуру. Залишаючись без роботи, переживають за долю творчих колективів, які просто виганяють на вулицю. Щодня палац відвідує сотня творчих дітлахів. У закладі декілька театрів. Серед яких єдиний і найстаріший (в цьому році театр відзначив своє 110-річчя) в Україні народний — «Чародій». Маленькі актори не згодні міняти згуртований коллектив, а керівники розмірковують, де знайти відповідну сцену та куди подіти численні костюми.

Остаточно звільнити приміщення палацу його працівники мають через два місяці, саме на Новий рік. Отже, і новорічні, і різдвяні свята в часи шкільних канікул дітям Ленінського району справляти теж,  буде ніде.

Заступник Голови Ленінської районної в м. Дніпропетровськ організації Єдиного Центру Сергій Чорний так прокоментував цю ситуацію: «Я вкрай здивований, що керівництво заводу не в змозі, або не хоче вирішити цю проблему. Так, безперечно, зараз можна казати про загальну скруту через економічну кризу. Але.. це ж діти! Якщо сьогодні ми не в змозі забезпечити їм умови для розвитку як особистостей, то про яке майбутнє, взагалі, тоді можна казати! Я сам довгий час займаюся дитячими клубами та гуртками і бачу, з яким захопленням діти ходять туди. Це не просто клуби по інтересах, це місця де вони спілкуються та розвиваються. І я впевнений, що ці діти вже ніколи не опиняться на вулиці, а виростуть гармонійними особистостями і принесуть суттєву користь своїй державі. Тому, я впевнений, що треба робити все можливе для того, щоб наші діти не потерпали від нашої неспроможності допомогти їм стати на ноги. Щодо конкретної проблеми, то на мій погляд, керівництво заводу повинно знайти можливості надати альтернативне рішення щодо приміщення, в якому діти зможуть і надалі займатися улюбленою справою».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"