Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Оксана Булик: «Ми вимагаємо чесних виборів»
2010-10-27 18:04:00

Оксана Булик: «Ми вимагаємо чесних виборів»

В ході передвиборчих перегонів кожна партія намагається якомога більше розповісти про себе та про своїх кандидатів у депутати до місцевих рад. Саме тому, зараз ми бачимо дуже багато агітаційних брошур, газет, а особливо листівок.

Згідно законодавства всі агітаційні матеріали повинні бути законними, нести інформацію про тираж, відповідальну особу та виконувача замовлення на друк. Та у м. Першотравенську в агітаційній палатці Партії регіонів розповсюджували листівку Козаченко Андрія Васильовича, кандидата у депутати до Дніпропетровської обласної ради по виборчому округу № 21, яка не відповідала жодній з вимог законодавства.
Оксана Булик, яка теж є кандидатом у депутати до Дніпропетровської обласної ради по виборчому округу № 21, висловила свою думку з цього приводу:
«Я вважаю, що якщо ви влада - то перш за все повинні діяти згідно з законом України, щоб до вас і ваших кандидатів у депутати до місцевих рад не виникало жодних питань. Тим паче, якщо ви підписуєте з іншими політичними силами Меморандум про проведення демократичних, чесних та прозорих виборів. Саме ви, найперші повинні зробити все, щоб всі кандидати у депутати приймали участь у передвиборчих перегонах на рівних умовах, а особливо ті хто виступають від Партії регіонів, вони повинні бути прикладом для інших.
Ми хочемо домогтись, щоб вибори були дійсно чесними і прозорими, саме тому були вимушені подати скаргу і звернути увагу Дніпропетровської обласної виборчої комісії на кандидата у депутати до Дніпропетровської обласної ради по виборчому округу № 21, який порушує закон і розповсюджує агітаційні матеріли які не відповідають нормам законодавства, а це є грубим порушенням законодавства.»
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"