Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Новинавсі друкуватиДрукувати

В Дніпропетровську земля йде з під ніг
2010-10-05 19:38:00

В Дніпропетровську земля йде з під ніг

За даними МНС у Дніпропетровську через просідання ґрунту стався прорив водогону діаметром 150мм., з цієї причини на проїжджій частині утворилась яма діаметром 20 метрів та завглибшки 3 метри. Єдиним плюсом в цій ситуації стало те, що аварія відбулась вночі і ні хто не постраждав.

З самого ранку комунальні служби почали ліквідацію наслідків природного лиха. Але на справді це яскравий приклад того, що на Дніпропетровщині й у всій країні вже дуже застарілі комунікації, які не витримують навіть найменших зовнішніх натисків. Дніпропетровська обласна організація Єдиного Центру не байдужа до таких подій, Адже через такі випадки страждають люди. Не тільки тому, що на цілий день вимикають воду, або не можна проїхати в потрібному місці, а ще й через великий ризик загрози безпеки життя. Однією з причин таких катастроф може бути погане фінансування, або ж взагалі його відсутність.
Проблема комунікацій та водопроводу дуже важлива, адже від того, що ми п’ємо залежить наше здоров’я. Саме тому в програмі нашої партії Єдиний Центр під назвою «Якісна Україна» ми пропонуємо внести досить кардинальні зміни в систему водопостачання. Пропонуємо привести до європейських стандарти якості води, що не можливо без заміни труб, без заборони подачі води за графіком, що сприяє бактеріальному забрудненню, без очищення басейну Дніпра та багатьох інших факторів. Для нас питання водопостачання є дуже важливим, адже вода це життя.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"