Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр ініціює кампанію щодо вирішення питання фінансування Програми з утилізації ТРП
2010-01-29 16:46:00

Єдиний Центр ініціює кампанію щодо вирішення питання фінансування Програми з утилізації ТРП

У лютому місяці 2010 року Єдиний Центр розпочинає кампанію зі збору підписів мешканців Західно-Донбаського регіону щодо вирішення питання фінансування державою Програми з утилізації твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет РС-22 та надання місту Павлоград особливого статусу. Про це заявила член Політичної Ради Єдиного Центру Оксана Булик.

«У 2009 році до Павлограда приїздило безліч різних комісій, директор хімічного заводу особисто звертався до Прем’єр-міністра з проханням вирішити проблему з фінансуванням державної Програми з утилізації ТРП, багато політиків встигли пропіаритись на тлі цієї проблеми, але до цього часу справу так і не доведено до логічного завершення. Перед другим туром президентських виборів ця проблема знову стала № 1 в Україні, і знову її намагаються використати. Єдиний Центр ще в квітні 2009 року виступив із заявою про те, що готовий підтримати ініціативу місцевої громади Павлограда щодо надання місту особливого статусу», - відзначила керівник Дніпропетровського обласного секретаріату Єдиного Центру, член Політичної Ради партії Оксана Булик.


Вона додала, що у зв’язку з тим, що кошти на виконання робіт Програми з утилізації ТРП взагалі не внесено до проекту державного бюджету на 2010 рік, під загрозою опинилися мільйони жителів регіону.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"