Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

Перші переможці на місцевих виборах від Єдиного Центру

За попередніми даними серед єдиноцентристів вже є перші переможці на виборах до місцевих рад.

Новинавсі друкуватиДрукувати

«Підтримка обдарованих дітей з обмеженими можливостями - це вклад у духовне відродження нації» - Біла
2008-12-01 14:07:00

«Підтримка обдарованих дітей з обмеженими можливостями - це вклад у духовне відродження нації» - Біла

29 листопада 2008 року до Міжнародного дня інвалідів в Криворізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» за підтримки Криворізької міської організації Єдиний Центр та ініціативи виконкому Жовтневої районної у місті ради пройшов фестиваль талановитих дітей-інвалідів «Країна дитячих мрій» в рамках президентської програми «Повір у себе».

У заході взяли участь спеціалізовані школи-інтернати та діти-інваліди, які виховуються в сім’ях. Всього 22 колективи та виконавці.

Всім учасникам фестивалю були вручені подарунки від Криворізької міської організації Єдиний Центр та виконкому Жовтневої районної у місті Кривому Розі ради.

«Талант дається людині від Бога, який не зважає на фізичні вади людині, бо нагороджуючи цим даром, Господь дає  великий шанс у житті. Але… Скористатися ним зможе тільки сильний духом, бо повірити в себе, в свої сили – це великий подвиг. Саме такий подвиг з боку цих дітей ми сьогодні бачимо. Але, всі ми знаємо як тяжко талант пробиває собі дорогу в житті і як йому потрібна стороння допомога. Партія Єдиний Центр вважає, що системні державні підходи підтримки обдарованих дітей з обмеженими можливостями - це вклад у духовне відродження нації», - відмітила у своєму виступі голова Криворізької міської організації Іннеса Біла.

«Криворізька міська організація Єдиного Центру буде і надалі, за будь яких обставин, підтримувати дітей з обмеженими можливостями і надавати допомогу фестивалю «Повір у себе»», - наголосила Іннеса Біла.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"